Nově expresní potisk textilu! Trička, mikiny, polokošile, pracovní oděvy a další s vlastním potiskem. Objednávejte online, za 3 minuty hotovo! 

Kalendárová sezóna 2023

Stále stíhame! Objednávajte

kalendára na rok 2023!

Tlač stolových, nástenných alebo plánovacích kalendárov na rok 2023.
Ponuka klasických aj atypických formátov kalendárov, vyrobíme čokoľvek!
Šablóny na kalendáre zadarmo! Nepotrebujete grafika, šablóny poskytneme zadarmo!
Pozor! Očakáva sa ďalšia vlna zdražovania papiera, objednávajte s predstihom!

 

Grafika nepotrebujete!

Šablóny na kalendáre

zadarmo k objednávke!

Nemáte vlastné tlačové dáta na kalendáre od grafika? Nevadí!

Ponúkneme Vám šablóny na výber, stačí zaslať fotky!

Vyberať zo šablón môžete tu. Nahrajte fotky a do poznámky k objednávke napíšte číslo šablóny.

Tlač nástenných a stolných kalendárov 2023 expres a za naj ceny!

Potrebujete rýchlo tlačiť stolové, nástenné alebo plánovacie kalendáre? Tu ste správne!

Stačí vybrať počet kusov, nahrať tlačové dáta alebo fotky a odoslať.

Jednoduchšie to už byť nemôže!

Expresné doručenie
u vybraných produktov
Doprava zdarma
od 100 €
Množstvové zľavy
až 80 %
Skúsenosti v odbore
viac ako 25 rokov

Prečo tlačiť
nástenné a stolné kalendáre u nás?

Všetko je úplne jednoduché, intuitívne a rýchle. Objednávku na tlač stolných, nástenných alebo napríklad plánovacích kalendárov vybavíte online z pohodlia domova alebo kancelárie. Navyše za najlepšie ceny av špičkovej kvalite! S tlačou kalendárov máme bohaté skúsenosti a to ako s grafickým designom, tak s ich výrobou. Kalendáre realizujeme od roku 1995!

 


Bohaté skúsenosti s tlačou (nielen) kalendárov!

Sme profesionáli vo svojom odbore. V oblasti reklamy a tlače pôsobíme od roku 1995. Napríklad v minulom roku sme spracovali bezmála 9.000 objednávok! To už je poriadna porcia a záruka pre Vás, že si poradíme aj s Vašou zákazkou. Nerozlišujeme či ste živnostník, malá firma alebo nadnárodná korporácia, radi vytlačíme zákazku každému!

Nielen stolné a nástenné kalendáre pravidelne tlačíme pre firmy ako:

Reference tiskárna

 

Široká variabilita výroby kalendárov

V ponuke máme štandardné formáty kalendárov ako napr. pri nástenných A4, A3 alebo A2 (na výšku či na šírku) alebo pri stolných týždenných či 14 denných. Pokiaľ však máte požiadavky na výrobu atypických kalendárov, sme schopní vyhovieť nasledujúcim požiadavkám:

- možnosť voľby atypického formátu (ľubovoľný rozmer, ľubovoľný počet strán/listov atď.)

- možnosť laminácie, UV lakovania alebo 3D UV lakovania s lakom či fólie (titulná strana aj vnútorné listy)

- možnosť voľby farby väzby (štandardná čierna, biela, strieborná ale aj zlatá, platinová, červená atď.)

- možnosť potlače stojančeka stolného kalendára alebo kartónového chrbta nástenného kalendára (jednofarebne aj plnofarebne)

- možnosť balenia po 1 ks (každý kalendár zabalíme do teplom zmrštiteľnej fólie zvlášť napr. pre následný predaj po 1 ks)

- možnosť zaistenia distribúcie kalendárov na viac adries podľa rozdeľovníka

 

 Kroužková vazba kalendářů - twin wire 5:16 Balení kalendářů Laminace a UV lakování obálky kalendáře Potisk stojánků kalendáře

 

Potrebujete rýchlo vytlačiť vaše kalendáre?
Nie je problém!

Sme menšia tlačiareň, ale za to flexibilnú prevádzku a sme schopní vyhovieť aj prípadným šibeničným termínom. Všetky termíny expedícií máme uvedené u nás priamo na e-shope, ale v prípade potreby expresná expedícia nám stačí napísať a riešenie so spoločnými silami pokúsime vymyslieť :-).

Expresní tisk a dodávka vizitek

 

Tlač kalendárov overený reálnymi zákazníkmi!

Nepotrebujeme si sami písať vymyslené hodnotenia a referencie. Máme stovky recenzií od spokojných zákazníkov na Heureka.sk, ktorí u nás skutočne objednali tlač vizitiek, letákov, brožúr, kalendárov a ďalších tlačovín!

 

Reference heureka tiskárna

 

Nemáte vlastné tlačové údaje? Grafika nepotrebujete!
Stačí vybrať šablónu a poslať fotky!

Nechať si vyhotoviť grafický návrh akýchkoľvek tlačovín je pre mnoho ľudí problematické. Stojí to veľké množstvo úsilia a hlavne peňazí. Veľakrát je komunikácia s grafikom neefektívna a zdĺhavá. U nás je to iné. Stačí si vybrať z našich šablón pre nástenné a stolné kalendáre, zaslať fotky a náš grafik Vám kalendár profesionálne pripraví! Už žiadne kalendáre vo Worde alebo Powerpointe. Naše šablóny na kalendáre sú profesionálne pripravené s aktuálnymi kalendáriami na nasledujúci rok a budú Vás skvele prezentovať.

Tu sa môžete pozrieť na šablóny kalendárov, ktoré ponúkame.
Následne stačí objednať, nahrať Vaše fotky a do poznámky napísať číslo šablóny kalendára.

Šablony na kalendáře

 

Kontrola dát pred tlačou zadarmo!

Nie ste si istí, či Vaše vlastné grafické podklady spĺňajú všetky náležitosti preto, aby boli vytlačené v čo najvyššej možnej kvalite? U nás sa strachovať nemusíte! V prípade drobných chýb a nedostatkov všetko opravujeme ZADARMO a ihneď! Rovnako Vám zdarma opravíme napr. telefónne číslo alebo e-mail. Samozrejmosťou sú aj náročnejšie úpravy tlačovoin (kompletný grafický návrh, prekreslenie pôvodnej grafiky, retuš obrázkov atď.) - za poplatok (hodinová sadzba grafika).

Kontrola vizitek před tiskem zdarma

 

Expresné riešenie reklamácií tlače

Vieme, že sa sem tam niečo pokazí a hoci máme naše stroje a systémy nadštandardne automatizované, pracujú s nimi ľudia, ktorí z času na čas nejakú chybu urobia. Maximálna lehota na reklamáciu (30 dní) však u nás neplatí! Pokiaľ nám dodáte fotky pokazených tlačovín a je jasne preukázateľné, že chyba vznikla na našej strane, tlačoviny dávame okamžite pretlačiť v režime express (pokiaľ to možno, tak ešte ten istý deň) a následne expedujeme k Vám! Pôvodné pokazené tlačoviny si môžete ako ospravedlnenie ponechať - nie je potrebné ich zasielať späť.

Expresní řešení reklamací