O nás

Kto sme?

Sme grafické štúdio a tlačiareň a ponúkame špičkovú digitálnu, ofsetovú a veľkoplošnú tlač.

V reklame, tlačovej produkcii a grafickom dizajne sa pohybujeme viac ako 21 rokov. Sme schopní ponúknuť tlačoviny od 1 kusa až po desiatky a stovky tisíc kusov. Kladieme veľký dôraz na kvalitu, ale aj rýchlosť, ktorá je dnes veľmi podstatná.  Máme k dispozícii tím skúsených profesionálnych grafikov a DTP pracovníkov, ktorí skontrolujú zákazníkove tlačové údaje alebo pripravia kreatívny grafický dizajn.

Väčšinu tlačovín expedujeme do 48 hod. od objednania a sme schopní ich dodať v rámci Slovenska a ČR, do Nemecka, Rakúska, Maďarska, ale napr. aj do Nórska, Veľkej Británie, Švédska, Dánska a ďalších krajín. 

Tak si vytlač jednoducho, rýchlo a hlavne online za najlepšie ceny!

 

Čo je u nás nové?

Dajte nám like a buďte neustále informovaní o výhodných akciách a zľavách nielen na tlačoviny!

Čo dokážeme vyrobiť?

Tlačíme už od 1 ks! Portfólio produktov je nasledujúce: 

‣ vizitky, komplimentky, visačky, pozvánky, oznámenia, pohľadnice

‣ letáky, plagáty, skladačky, prospekty, mapy, pexesá

‣ brožúry, katalógy, magazíny, časopisy, zošity

‣ noviny, periodiká, obežníky, magazíny

‣ firemné dosky, bloky, listové papiere, tlačopisy

‣ škatuľky, výseky, hmatníky, woblery, wrapy

‣ etikety, samolepky, obaly

‣ samoprepisy, CMR, formuláre

‣ kalendáre stolné, nástenné, jednostranné

‣ knihy a publikácie

‣ rôzne polepy (výklady, dopravné prostriedky atď.), samolepky (polymér, monomér), rollupy, reklamné plachty, fotoplátna, fotoobrazy, reklamné plagáty (postery) a ďalšie.

‣ webdesign, produktové a promo videá, reklamné predmety s personalizáciou

Neváhajte a pošlite nám žiadosť o tlač na obchod@tisknisi.sk.

 

Pre koho tlačíme?

Dokážeme obslúžiť veľké korporátne firmy, ale aj jednotlivcov a živnostníkov. Tu je niekoľko málo firiem, s ktorými pravidelne a dlhodobo spolupracujeme.

Ako to u nás vyzerá?

Pri tlači a finálnom spracovaní používame najmodernejšie strojové vybavenie, ktoré je v súčasnosti na trhu. O tlač sa starajú špičkové nemecké ofsetové stroje KBA Rapida, digitálne ofsety Konica Minolta a plotre Mimaki. Samozrejmosťou je možnosť laminovania a lakovania (UV aj parciálne). Dokončujúce spracovanie ako rezanie, skladanie / bigovanie, výsek, šitie (väzba V1), lepenie (väzba V2), krúžková väzba, vŕtanie a akékoľvek kompletovanie robíme bez potreby kooperácie v našej vlastnej kníhtlačiarni. Radi vymyslíme balenie, distribúciu a logistiku na mieru. V prípade záujmu vás radi prevedieme po našej výrobe alebo pozveme na náhľad / nájazd tlače.