Nově expresní potisk textilu! Trička, mikiny, polokošile, pracovní oděvy a další s vlastním potiskem. Objednávejte online, za 3 minuty hotovo! 

KOŠÍK JE PRÁZDNY


Pokračovať v nákupe

Expedícia

Termín expedície = termín odovzdania zásielky vybranému prepravcovi, príp. termín, keď je tovar pripravený na vyzdvihnutie.

Ponúkame 3 typy termínov expedície:

- štandard (štandardný termín odoslania)

- expres (odoslanie zajtra pri zadaní objednávky do 23:59 h)

- ultra expres (odoslanie ešte dnes pri zadaní objednávky do 10:59 h)

Príslušný termín expedície vždy zvolíte v kalkulačke pri konkrétnom produkte. Pri niektorých produktoch bohužiaľ nie je možné objednať expresne alebo ultra expresne z dôvodu technologického postupu. Termíny expedície sú platné len pre všedné / pracovné dni!

Berte prosím na vedomie: Ak zasielate vlastné podklady pre tlač a tieto budú potom naším DTP pracovníkom preverené a uznané za nekorektné, zadaný termín expedície sa posúva o dobu, než budú tieto podklady dodané v správnej forme (zo strany zákazníka) alebo opravené po vzájomnej dohode naším grafikom (max. do 3 prac. dní).

 

Potrebujete dohodnúť individuálny termín dodania? Napíšte ho do poznámky k objednávke alebo volajte +421 944 948 084 a píšte na obchod@tisknisi.sk. Podrobné informácie o termínoch dodania, dopravcoch a možnostiach platby nájdete tu: Dodanie a platby.

Dátum, kedy bude váš tovar pripravený na odber alebo odovzdaný dopravcovi na doručenie. V prípade objednávky viacerých produktov naraz môže dôjsť k rozdeleniu do viacerých zásiliek.
18. 07. 2024
Cena celkove bez DPH 0 Cena celkove s DPH 0

Nakúpte ešte za 50,56 € a získajte dopravu zdarma!

Objednajte si ďalšie produkty a ušetrite za dopravu!